OMSA Ltd. Şti.

OMSA 1976 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olup kuruluşundan 1986 yılına kadar esas faliyet alanı sanayinin değişik sektörleri için ara metal parçaları üretmek olmuştur.

Türk ekonomisinden plastik endüstrisinin gelişmesine ve büyümesine paralel olarak, firmamızın banyo aksesuarları ile başlayan plastik ürün imalatı, ciddi çalışma ve kalite kontrol sonucu Sıvı Sabun Makinaları ile en üst seviyeye ulaşmıştır.

Suudi Arabistan ile başlayan ihracat çalışmalarımız Suriye ve Yunanistan ile devam etmiş ve nihayet 1995 yılında Hollanda' ya başladığımız ihracat Avrupa pazarına girmemizle sonuçlanmıştır. Bu çalışmalarımızın sonucu gerekli olan üretim kapasitemizi arttırırken Sıvı Sabun Makinası' nın değişik versiyonlarının yanı sıra talep üzerine bebek, çocuk, sporcu ve yaşlılar için günlük ihtiyaçları karşılayan ürün imalatına başladık.

Avrupa' daki pazar payımızı arttırmak amcaıyla 2001 yılında Hollanda' da pazarlama şirketimiz "OMSA INTERNATIONAL B.V." yi kurmuş bulunuyoruz bu şekilde müşterilerimize daha çabuk ve iyi hizmeti vereceğimizi umuyoruz.

OMSA PLASTIK LTD